Souhlasím se shromažďováním a zpracováním souborů cookies, které zpracovává společnost Google v souladu se svými Zásadami. Více informací ZDE. Rozumím

Okruh Hradec Králové

Vyzkoušejte, co dokáže takový supersport na profesionálním polygonu, který byl speciálně navržen týmem s dlouholetými zkušenostmi ve školení řidičů. Díky tomuto čerstvě otevřenému centru s veškerým zázemím poblíž Hradce Králové Vám můžeme nabídnout opravdu unikátní zážitek.

V rámci Racing Motors Day máte několik možností, jak se zabavit a užít si tento zážitkový den. V první řadě jsou připraveny vozy pro jízdy na okruhu, který jsme vytvořili ve spolupráci s Polygon S-Drive. Tyto jízdy si můžete užít na sedadle spolujezdce nebo jako řidič. Jediná podmínka pro řízení je věk min. 18 let a řidičský průkaz.

k dispozici jsou vždy tato vozidla:

  • Ferrai 458 Italia
  • Lamborghini Gallardo
  • Lamborghini Huracan
  • Aston Martin DB9
  • Porsche 981 Boxster

  

Chcete zkusit sílu drift speciálu BMW, když letí smykem? Lukáš Fiľo závodnik Czech drift series a závodů do vrchu na Bmw M3 e92 s motorizaci Toyota supra 2jz 520hp Vám zvedne hladinu adrenalinu. Jízdy lze rezervovat až přímo na místě.

A další možnost, jak si zpestřit závodnický den je vyzkoušet si rally simulátor. Připravili jsme si pro Vás repliku vozud Škoda Fabia WRC. Stačí si jen sednout do kokpitu, vybrat si trať jízdy a můžete vyrazit. Náročnost umíme nastavit podle věku, takže simulátor je vhodný i pro malé závodníky. Rezervace se řeší až v den akce na místě.

 

      

 

Partneři

      

 

    

 

 

 

 

Vytvořeno na systému PublicMC společností BusinessMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2020