Okruh Hradec Králové

Racing Motors Day, jak tento event nazýváme, se pořádá jednou za měsíc a době sezóny. To je od 1.4. do 30.9. Během tohoto dne máme pro Vás připravený zajímavý program a v rámci Racing Motors Day máte několik možností, jak se zabavit a užít si tento zážitkový den. V první řadě jsou připraveny vozy pro jízdy na okruhu, který jsme vytvořili ve spolupráci s polygonem Hradec Králové. Tyto jízdy si můžete užít na sedadle spolujezdce nebo jako řidič. Jediná podmínka pro řízení je věk min. 18 let a řidičský průkaz. Pro ty, který ještě nebylo 18 nebo nemají řidičský průkaz máme připravenou variantu spolujezdce. Podmínka je věk min. 10 let nebo 150 cm. Dětem menšího vzrůstu zapůjčíme podsedák.

Na co všechno se můžete těšit? 

1. jízda v luxusních sportovních vozech 

zážitek jako řidič nebo spolujezdec si můžete vychutnat v těchto vozech 

  • Ferrari 458 Italia a Ferrari 488 GTB
  • Lamborghini Gallardo a Lamborghini Huracan
  • Audi R8 V10 Plus
  • Porsche 911 Turbo
  • Nissan GT-R

       

 

2. spolujezdec v rally voze a tzv. rally taxi

Chcete zkusit sílu rally vozu na sedadle spolujezdce a poznat pořádný adrenalin? Pak pro Vás máme připraven závodní vůz Ford Focus o síle 300 HP. Závodní sedačky, bezpečnostní rám a šesti bodové pásy. Pak už si užijete jízdu s profesionálním ridičem, který se postará o nevšední zážitek.

   

3. rally simulátor

A další možnost, jak si zpestřit závodnický den je vyzkoušet si závodní simulátor ve virtuální realitě. Stačí si jen sednout do závodní sedačky vybavené volantem a pedály a můžete vyrazit. Náročnost umíme nastavit podle věku, takže simulátor je vhodný i pro malé závodníky. Rezervace se řeší až v den akce na místě. 

  

4. občerstvení 

Během dne je pro všechny připraveno k zakoupení občerstvení. Není tedy třeba balit svačinu na cestu. Jízdy si také můžete vychutnat u posezené přímo u trati.

      

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD POLYGONU ZDE

Partneři

         

 

 

Vytváří StudioMC na systému PublicMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2024