Okruh Hradec Králové

Přijďte si vyzkoušet, co dokáže takový supersport na profesionálním polygonu, který byl speciálně navržen týmem s dlouholetými zkušenostmi ve školení řidičů. Díky tomuto čerstvě otevřenému centru s veškerým zázemím poblíž Hradce Králové Vám můžeme nabídnout opravdu unikátní zážitek.

Racing Motors Day, jak tento event nazýváme, se pořádá jednou za měsíc a době sezóny. To je od 1.4. do 30.9. Během tohoto dne máme pro Vás připravený zajímavý program a v rámci Racing Motors Day máte několik možností, jak se zabavit a užít si tento zážitkový den. V první řadě jsou připraveny vozy pro jízdy na okruhu, který jsme vytvořili ve spolupráci s Polygon S-Drive. Tyto jízdy si můžete užít na sedadle spolujezdce nebo jako řidič. Jediná podmínka pro řízení je věk min. 18 let a řidičský průkaz. Pro ty, který ještě nebylo 18 nebo nemají řidičský průkaz máme připravenou variantu spolujezdce. Podmínka je věk min. 12 let nebo 150 cm. 

Na co všechno se můžete těšit? 

 

1. jízda v luxusních sportovních vozech 

zážitek jako řidič nebo spolujezdec si můžete vychutnat v těchto vozech 

  • Ferrari 458 Italia
  • Lamborghini Gallardo
  • Audi R8 V10 Plus
  • Porsche 981 Boxster
  • Nissan GT-R Nismo
  • McLaren 570S

       

 

2. spolujezdec v rally voze a tzv. rally taxi

Chcete zkusit sílu rally vozu na sedadle spolujezdce a poznat pořádný adrenalin? Pak pro Vás máme připraven závodní vůz Ford Focus o síle 300 HP. Závodní sedačky, bezpečnostní rám, sportovní přilba a šesti bodové pásy. Pak už si užijete jízdu s profesionálním ridičem, který se postará o nevšední zážitek.

   

3. rally simulátor

A další možnost, jak si zpestřit závodnický den je vyzkoušet si rally simulátor. Připravili jsme si pro Vás repliku vozud Škoda Fabia WRC. Stačí si jen sednout do kokpitu, vybrat si trať jízdy a můžete vyrazit. Náročnost umíme nastavit podle věku, takže simulátor je vhodný i pro malé závodníky. Rezervace se řeší až v den akce na místě. Navíc, kdo porazí našeho rekordmana, odnese si pěkný dárek.

  

 

Pohled na okruh z ptačí perspektivy: 

      

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD POLYGONU ZDE

Partneři

         

 

 

 

Vytváří StudioMC na systému PublicMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2022