Souhlasím se shromažďováním a zpracováním souborů cookies, které zpracovává společnost Google v souladu se svými Zásadami. Více informací ZDE. Rozumím

Instrukce pro jízdu na okruhu

Na této stránce naleznete informace a pokyny k jízdě, kterou jste si rezervoval/a. 

 
Doufáme, že naše rady vezmete k srdci a budete se jimi řídit. Vše před jízdou s Vámi projde ještě náš instruktor. Na registraci se prosím dostavte 30 minut před rezervovaným časem. Na recepci si Vás zapíše naše hosteska a poskytne Vám základní informace. 
Parkujte prosím v areálu polygonu na travnaté ploše.
 
Přesné místo startu 
areál letiště Hradec Králové - polygon S-Drive - Piletická 529, 503 41 Hradec Králové. Vjezd do areálu hlavní bránou s vrátnicí a následně sledovat navigaci "polygon S-Drive" 
 
místo vjezdu: 
https://mapy.cz/zakladni?x=15.8392067&y=50.2436668&z=17&source=firm&id=12896765
 
1. poukaz 
Poukaz si přineste s sebou nejlépe v tištěné podobě. 
 
2. obuv 
Pro účely řízení si zvolte vhodnou obuv, na kterou jste zvyklí a běžně ji používáte na řízení. Základem je pevná pata a bota bez vysokého podpatku. V případě nevhodně zvolené obuvi (myšleno žabky, vysoké podpatky) se může stát, že Vám nedovolíme řídit a museli byste jízdu absolvovat na sedadle spolujezdce. 
 
3. zpoždění 
Může se stát, že budete mít zpoždění. I nám se to stává. Jednoduše nám zavolejte na infolinku a my Vás posuneme v 
pořadí. Pokud však nedorazíte vůbec, pak poukaz bohužel propadá. 
 
4. spoluúčast
Jízdy na okruhu nejsou kryté havarijním pojištěním. Pokud však budete mít zájem se připojistit, pak je možnost sjednat pojištění přímo na místě při registraci. Ceník doplňkových služeb zde: http://www.racing-motors.cz/clanky/cenik-doplnkovych-sluzeb/
 
5. video záznam 
Vozidla jsou vybavena profesionálními HD kamerami a Vy máte možnost pořídit si záznam z jízdy. Na místě si od nás jednoduše zakoupíte paměťovou kartu, která Vám již zůstane. 
Cena video záznamu včetně paměťové karty je 390,- Kč/ 15,- EUR. 
 
6. zakoupení jízdy na místě 
Pokud budete mít zájem vyzkoušet i jiný vůz, který nemáte rezervován a bude volné místo, pak si můžete zakoupit jízdu i na místě po dohodě s našim personálem. Můžete se nechat svéz profesionálním řidičem na místě spolujezdce.

7. občerstvení

Během akce máme připraveno občerstvení pro všechny. Nealko nápoje včetně kávy a čaje, teplá a studená kuchyně. Není třeba tedy balit svačinu na cestu. 

8. věnujte prosím pozornost návštěvnímu řádu polygonu

https://www.racing-motors.cz/clanky/navstevni-rad-polygonu/
 
 
Teď pár slov k samotné jízdě. První důležitá věc byla zmíněná obuv. Další podstatná informace je, že se nejedná o testovací jízdu a zkoušku maximálního výkonu vozidla, což si občas někteří bohužel myslí v případě sportovních vozidel. Jedná se o svezení ve vozech, které nejsou běžně dostupné. Naši instruktoři jsou velmi tolerantní a snaží se, aby byla jízda pro Vás zážitek, avšak nevhodné chování netolerují, a to pak znamená předčasné ukončení jízdy. Nicméně i bez testu maximálního výkonu a rozjezdu z parkoviště na plný plyn si jízdu užijete. A poslední věc. Na konci jízdy, po zastavení, nám prosím omezte šlapání na plyn a test zvuku. Nejde nám ani tak o okolní zvěř jako o samotné zacházení s vozidlem. 
 
To je vše z těch základních informací a těšíme se na Vás! 

Partneři

         

 

 

Vytváří StudioMC na systému PublicMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2022