Pro firmy

Vítejte na jedinečné cestě do světa adrenalinu, luxusních sportovních vozů a nezapomenutelných zážítků.
Rádí Vám připravíme na míru firemní akci a teambuilding, který vás dostane na pole pozitivních emocí mezi zaměstnaci, klienty a přáteli.
Zážitkové jízdy v luxusních sportovních vozech na polygonu v Hradci Králové jsou pouze začátek. Naše akce jsou stvořeny pro ty, kteří chtějí prožít něco nevídaného, vzrušujícího a neopakovatelného.
Rychlostní manévry, brzdné zlomy, a hrdý rachot výkonných motorů – to všechno si můžete užít při našich zážitkových jízdách.  V rámci těchto firemních akcí poskytujeme pro zážitkové jízdy profesionální instruktory, kteří se postarají jak o Vaši bezpečnost, tak také o skvělý zážitek z jízd. Můžete si vybrat z těchto vozidel:
Ferrari 488 GTB, Ferrari 458 Italia, Porsche 911 Turbo, Nissan GT-R Nismo, Audi R8 V10
Nejčastěji pořádáme eventy přímo na polygonu v Hradci Králové. Toto místo nabízí skvělé zázemí pro pořádání firemních akcí. Nejlepší na naší akci je, že tuto kombinaci adrenalinu, luxusu a zábavy nenabízí nikdo jiný. Jsme hrdí, že můžeme přinést do vaší firemní akce nebo teambuildingu něco zcela ojedinělého.
  • asfaltová trať pro zážitkové a školící jízdy
  • 2 školící místnoti s projektory
  • sociální zázemí
  • konferenční sál pro catering nebo firemní párty
  • parkoviště v uzavřeném areálu
  • offroad trať

 

Ale to není zdaleka vše! Co dalšího můžete očekávat naší exkluzivní akci?

Jízdu v závodních rally vozech na sedadle spolujezdce. Probuďte svého vnitřního závodníka a projíždějte se ve skvěle upravených rally vozech s profesionálními zavodníky Karlem Trojanem nebo Michalem Černým. Na výběr máte z vozidel Škoda Fabia R5 nebo Mitsubishi Lancer Evo IX. Obě vozidla jsou ostré závodní verze se vším, co k rally patří.

  

Závodní simulátor a virtuální realita. Zažijte pocit závodu bezpečně v simulovaném prostředí, které vás vtáhne do děje až po uši.  Nebo Vás přeneseme do úplně nového světa rychlosti a dobrodružství prostřednictvím virtuální reality a nejnovější verze konzole Sony Playstation 5 v kombinaci s VR.

Můžete si vyzkoušet jaké to je řídit hasičské vozidlo. Každý jistě měl tento klukovský sen. Navíc tato varianta je skvělá pro akce pořádané i za účasti dětí.

Součástí je  občerstvení a catering během celého dne dle přání klienta.

 

Aby byl Váš firemní event bez starosti zajistíme pro Vás také příjemné hostesky. Organizaci celé akce tak můžete nechat v klidu na nás. Náš produkční tým se postará o veškerá Vaše přání.

Nechte se unést rychlostí, vzrušením a luxusem! Kontaktujte nás dnes a začněte plánovat vaši exkluzivní firemní akci.

 

#UnikátníFiremníAkce #ZážitkyNaMíru #TeamBuildingSAdrenalinem

Partneři

         

 

 

Vytváří StudioMC na systému PublicMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2023