Pro firmy

Pomáháme Vám budovat pozitivní vztahy s vašimi zaměstnanci a obchodními partnery už více než 8 let. Vaše potřeby a cíle dokážeme originálně naplnit. Rádi pro Vás zorganizujeme akci, kterou si  Vaši hosté či zaměstnanci užijí a která v jejich vzpomínkách nezapadne.

Profesionálové z našeho týmu, kteří působí v oboru kompletních gastronomických služeb Vám pak rádi pomohou s přípravou s výběrem jídla, koordinací prostor a dokonce i se zajištěním zábavy na akci.  Maximálně se věnujeme každému eventu, protože každý je důležitý. 

Eventy pro naše partnery dokážeme uspořádat v lokalitách dle přání zákazníka. Máme zkušenosti jak s přípravou akcí v běžném provozu tak také na okruzích. 

Nejčastěji pořádáme eventy přímo na polygonu v Hradci Králové. Toto místo nabízí skvělé zázemí pro pořádání firemních akcí. 

  • asfaltová trať pro zážitkové a školící jízdy
  • 2 školící místnoti s projektory
  • sociální zázemí
  • konferenční sál pro catering nebo firemní párty
  • parkoviště v uzavřeném areálu
  • offroad trať

V rámci těchto firemních akcí poskytujeme pro zážitkové jízdy profesionální instruktory, kteří se postarají jak o Vaši bezpečnost, tak také o skvělý zážitek z jízd.

Jak vypadá tedy takový firemní event? Většinou se skládá z těchto částí:

1. Jízdy na uzavřené trati v jednom z několika sportovních vozidel značek Ferrari, Lamborghini, Porsche atd. Tyto jízdy sledujete přímo ze zázemí u trati a tak vidíte vše, co se odehrává na tomto okruhu.

 

2. Spolujízdy v rally voze. Zde máme několik možností vozidel jako je závodní Mitsubishi Lancer EVO IX nebo závodní Škoda Fabia R5. To vše v podání skvělého jezdce a stálice české rally scény Karla Trojana.

  

3. Závodní simulátor a virtuální realita. Jednak nahlédnete do světa virtuální reality a také zde můžete soutěžit například o nejrychlejší zajetý čas. My rádi přidáme nějakou zajímavou cenu do této soutěže.

4. Můžete si vyzkoušet jaké to je řídit hasičské vozidlo. Každý jistě měl tento klukovský sen. Navíc tato varianta je skvělá pro akce pořádané i za účasti dětí.

5. Součástí je také běžně občerstvení a catering během celého dne dle přání klienta.

6. Pokud budete chtít využít takový event i pracovně. Můžeme poskytnout učebnu s projektorem, kde za zavřenými dveřmi proberete vše důležité.

Aby byl Váš firemní event bez starosti zajistíme pro Vás také příjemné hostesky. Organizaci celé akce tak můžete nechat v klidu na nás. Náš produkční tým se postará o veškerá Vaše přání.

V případě zájmu o firemní event rádi připravíme nezávaznou nabídku dle Vašich přání a požadavků. Stačí se na nás obrátit emailem nebo telefonicky.

Partneři

         

 

 

 

Vytváří StudioMC na systému PublicMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2023