Souhlasím se shromažďováním a zpracováním souborů cookies, které zpracovává společnost Google v souladu se svými Zásadami. Více informací ZDE. Rozumím

Pro firmy

Pomáháme Vám budovat pozitivní vztahy s vašimi zaměstnanci a obchodními partnery už více než 7 let. Vaše potřeby a cíle dokážeme originálně naplnit. Rádi pro Vás zorganizujeme akci, kterou si  Vaši hosté či zaměstnanci užijí a která v jejich vzpomínkách nezapadne.

Profesionálové z našeho týmu, kteří působí v oboru kompletních gastronomických služeb Vám pak rádi pomohou s přípravou s výběrem jídla, koordinací prostor a dokonce i se zajištěním zábavy na akci.  Maximálně se věnujeme každému eventu, protože každý je důležitý. 

Eventy pro naše partnery dokážeme uspořádat v lokalitách dle přání zákazníka. Máme zkušenosti jak s přípravou akcí v běžném provozu tak také na okruzích. 

Nejčastěji pořádáme eventy přímo na polygonu v Hradci Králové. Toto místo nabízí skvělé zázemí pro pořádání firemních akcí. 

  • asfaltová trať pro zážitkové a školící jízdy
  • 2 školící místnoti s projektory
  • sociální zázemí
  • konferenční sál pro catering nebo firemní párty
  • parkoviště v uzavřeném areálu
  • offroad trať

V rámci těchto firmeních akcí poskytujeme pro zážitkové jízdy profesionální instruktory, kteří se postarají jak o Vaši bezpečnost, tak také o skvělý zážitek z jízd.

Formule, rally i supersporty můžete v rámci Vaší firemní vyzkoušet také na jednom z nejpropracovanějších závodních simulátorů na světě. Je to ideální možnost pro pořádání soutěže.

Aby byl Váš firemní event bez starosti zajistíme pro Vás také příjemné hostesky. Organizaci celé akce tak můžete nechat v klidu na nás. Náš produkční tým s postará a veškerá Vaše přání.

Partneři

         

 

 

Vytváří StudioMC na systému PublicMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2021