Souhlasím se shromažďováním a zpracováním souborů cookies, které zpracovává společnost Google v souladu se svými Zásadami. Více informací ZDE. Rozumím

Pro firmy

Chcete oživit atmosféru, upevnit vztahy a zlepšit komunikaci v pracovním týmu? Zažijte Teambuilding na té nejvyšší úrovni.

Jízdu v luxusních vozech jako je Ferrari, Lamborghini, McLaren, Porsche..atd si můžete vychutnat i na firemních akcích, kdy Vám i Vaším kolegům umožníme společně prožít nezapomenutelné chvíle spojené s jízdou ve sportovních automobilech s bohatým doplňkovým programem.

Na přání jsme schopni zajistit i další vozy značek jako Ford Mustang, Corvette, Dodge, Chevrolet, Audi... atd. 

Akce umíme realizovat ve Vámi zvolené lokalitě nebo na okruhu v Hradci Králové. Zde máme k dispozici také školící místnost pro případ potřeby. Kromě jízd dokážeme připravit i doprovodný program jako rally simulátor a jízdu v replice vozu Škoda Fabia WRC. Můžete pak vyhlasit soutěž o nejrychlejšího jezdce. K tomu zajistíme také zajímavé ceny pro vítěze i všechny účastníky. Nebo chcete zkusit sílu drift speciálu BMW, když letí smykem? Lukáš Fiľo závodnik Czech drift series a závodů do vrchu na Bmw M3 Vám zvedne hladinu adrenalinu. 

V rámci akcí také zabezpečujeme mobilní catering dle přání.  

To vše vyzkoušíte samozřejmě pod dozorem profesionálních instruktorů.

Hlavním cílem těchto firemních programů je skvěle se bavit, prohloubit či navázat pracovní i osobní vztahy, dozvědět se něco nového a užít si společně hodně zábavy a smíchu při jízdě ve sportovních vozech. 

Jako součást akce je možnos zajistit kopletní catering pro Vaše hosty. Ve spolupráci s modelingovou agenturou Nexmodels zajišťujeme profesionální hostesky.

Doplňkovou službou pro klienty je možnost transferu v novém VW Multivan.

 

Pro konkrétní nabídku, dotazy či připomínky nás neváhejte kontaktovat.

 

 

Partneři

      

 

    

 

 

 

 

Vytváří StudioMC na systému PublicMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2020