Nejčastější dotazy našich zákazníků

 

  1. Když si zakoupím jízdu v eshopu, kdy mi přijde voucher?

Voucher Vám přijde ihned po přijetí objednávky, ale platný je až po jejím zaplacení. Jakmile nám přijdou peníze na účet, voucher je platný.

 

  1. Je možné darovat voucher jako dárek?

Ano, na voucheru není zmíněná cena, takže voucher je možné ihned po vytisknutí darovat.

 

  1. Když mi nepřijdou údaje k platbě, jak mám postupovat dále?

I náš systém se občas zmýlí. Nepřijdou –li Vám údaje k platbě, zkontrolujte si prosím spamy, jestli Vám údaje nepřišly tam. Pokud ne, kontaktujte nás prosím na tel. čísle +420 775 488 044 od pondělí do pátku v době 10-17hod., nebo kdykoliv napište email na office@super-jizda.cz.

 

  1. Je možné si vytvořit vlastní voucher?

Ano, i tato možnost tady je. Chcete-li si vytvořit svůj vlastní dárkový voucher, není problém! Stačí, když bude obsahovat platný kód voucheru a dobu platnosti.. Můžete si dopsat jméno, věnování atd.

 

  1. Kdy a kde si mohu rezervovat jízdu?

Sezóna jízd začíná z důvodu počasí v dubnu a termíny jízd vypisujemem v průběhu února, nejpozději však k 1.3. Vy si vyberete lokalitu, kde chcete jezdit a vozidlo podle Vašeho voucheru. To vše v na našich stránkách v sekci „rezervace“ - http://rezervace.super-jizda.cz/.

 

  1. Kde probíhají jízdy?

Jízdy s námi probíhají v Čechách a na Moravě. Po dohodě i na Slovensku. Více v sekci "Lokality"

  1. Platí se pohonné hmoty?

Pokud nejsou zahrnuty v ceně voucheru tak ano, Na místě se platí doplatek uvedený na poukazu. Máte-li jízdu jako dárek, je možné ji zaplatit předem v našem eshopu.

 

  1. Co se stane když vozidlo při jízdě poškodím?

Během naší 4leté praxe se ještě nestalo, že by klient nějakým způsobem poškodil vozidlo. Ale kdyby se to přece jen stalo, tak naše vozy jsou havarijně pojištěné. Spoluúčast 10%. Lze sjednat pojištění proti spolúčasti, které stojí cca 390 Kč a to přímo na místě před jízdou.

 

  1. Když si chci jízdu prodloužit, je možné koupit více voucherů?

Ano, naše vouchery se sčítají. Každý voucher navíc Vám tedy přičítá o 15 kilometrů více.

 

  1. Je možné si sebou v den jízdy vzít doprovod?

Samozřejmě ano, může Vás doprovodit libovolný počet osob. Jízda ale probíhá s naším instruktorem, který je jako spolujezdec. I v případě že vozidlo je pro více osob je možné přbrat další osobu do vozidla.

 

Partneři

         

 

 

Vytváří StudioMC na systému PublicMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2024