Souhlasím se shromažďováním a zpracováním souborů cookies, které zpracovává společnost Google v souladu se svými Zásadami. Více informací ZDE. Rozumím

Pro firmy

Chcete oživit atmosféru, upevnit vztahy a zlepšit komunikaci v pracovním týmu? Zažijte Teambuilding na té nejvyšší úrovni.

Jízdu v luxusních vozech jako je Ferrari, Lamborghini, Maserati, Porsche..atd si můžete vychutnat i na firemních akcích, kdy Vám i Vaším kolegům umožníme společně prožít nezapomenutelné chvíle spojené s jízdou ve sportovních automobilech s bohatým doplňkovým programem.

Na přání jsme schopni zajistit i další vozy značek jako Ford Mustang, Corvette, Dodge, Chevrolet, Audi a další. 

Akce umíme realizovat ve Vámi zvolené lokalitě nebo na okruhu v Hradci Králové. Zde máme k dispozici školící místnost, prostory pro catering a občerstvení.

Okruh nabízí kromě klasických jízd ve sportovních vozech i další aktivity. Rádi tak Váš program doplníme o tyto aktivity:

  • škola smyku
  • jízda v Tatře na offroad trati
  • projíždka v tahači návěsů
  • drift taxi

To vše vyzkoušíte pod dozorem profesionálních instruktorů.

Hlavním cílem těchto firemních programů je skvěle se bavit, prohloubit či navázat pracovní i osobní vztahy, dozvědět se něco nového a užít si společně hodně zábavy a smíchu při jízdě ve sportovních vozech. 

Jako součást akce je možnos zajistit kopletní catering pro Vaše hosty. Ve spolupráci s modelingovou agenturou Nexmodels zajišťujeme profesionální hostesky.

Doplňkovou službou pro klienty je možnost transferu v novém VW Multivan.

 

Pro konkrétní nabídku, dotazy či připomínky nás neváhejte kontaktovat.

 

 

Partneři

      

 

    

 

 

 

 

Vytvořeno na systému PublicMC společností BusinessMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2018