Souhlasím se shromažďováním a zpracováním souborů cookies, které zpracovává společnost Google v souladu se svými Zásadami. Více informací ZDE. Rozumím

O NÁS

Splňte si svůj miliónový sen a projeďte se ve Ferrari F458 Italia, Lamborghini Huracan, Lamborghini Gallardo, Aston Martin DB9, Porsche 911 a Porsche Boxster. Naše společnost Vám umožní, nejen řídit sportovní automobil, ale především odnést si nezapomenutelný zážitek.

Přinášíme jedinečnou možnost vyzkoušet si auta snů. Konečně si můžete splnit svůj sen a řídit super rychlá sportovní auta v rámci několika lokalit v ČR a SR.

Kromě zážitků nabízíme také možnost klasického pronájmu těchto sportovních vozidel.

 

Zážitek určen pro všechny bez omezení věku.

Řízení není omezené věkovou hranicí. Jediné co potřebujete je řidičské oprávnění skupiny B nebo pokud chcete tento zážitek věnovat např. dětem, pak je sveze náš instruktor.

Individuální akce pro firmy

Zážitkové jízdy sportovními vozy lze využívat i v rámci firemních akcí po celé ČR a SR. Více ZDE!

Skvělý dárek

Tento zážitek může být jedinečným a originálním dárkem pro Vaše blízké, přátele, kolegy či klienty. Vyměňte papuče, láhve alkoholu a nechtěné dárky za opravdový zážitek, který se pamatuje celý život.

Nabízíme více lokalit jízd

S námi se můžete svézt v Praze, Brně, Olomouci, Kroměříži a na okruhu v Hradci Králové. Dále také na Slovensku u Bratislavy a Zvoleně.

 

Partneři

      

 

    

 

 

 

 

Vytvořeno na systému PublicMC společností BusinessMC s podporou MediaMC | © PublicMC 2005 - 2019